loader

Kassa

Meie missioon

TÕDE, ÕIGUS JA KRATT

Meie kohvide maitsed ehk retseptid on välja töötatud meie röstmeistrite poolt koostöös sadade eestimaalastega. Martin, Maria, Margus, Sirje, Jüri ja paljud teised kohvisõbrad osalesid Caffebo kohvide maitsegruppides mille käigus valisid nad välja oma lemmiku(d). Peale mitmeid testringe kinnitasime Caffebo Õigus, Tõde ning Kratt retseptid – need on tõesti Vox Populi, rahva hääl!
Caffebo Tõde on antud seeriast pehmem ning delikaatsema maitsega. See kohviuba sobib suurepäraselt ka kõige nõudlikumale tarbijale. Caffebo Õigus on antud seeriast tugevama ning kangema kohvimaitse nautlejale. See uba sobib kange musta kohvi valmistamiseks kui ka piimaga kohvijookidesse.
Caffebo Kratt on tugevamaitseline kohvisegu, mis teeb kõige rohkem kratti just piimajookides. Ehk et see kohvisegu sobib eelkõige neile, kes naudivad piimakohvisid (cappuccino, caffe latte jne) või kangemat Lõuna-Itaalia stiilis espressot.

Ja uued kohvid mis arendame, teeme samuti kohalike kohvisõprade abiga, nii et hoia Caffebo tegemistel silma peal ning osale ka Sina!

Leia Caffebo edasimüüjad SIIT

VÕTA ÜHENDUST!