loader

Kassa

CAFFEBO KOHVID

Meie kohvide maitsed ehk retseptid on välja töötatud meie röstmeistrite poolt koostöös sadade eestimaalastega. Martin, Maria, Margus, Sirje, Jüri ja paljud teised kohvisõbrad osalesid Caffebo kohvide maitsegruppides mille käigus valisid nad välja oma lemmiku(d). Peale mitmeid testringe kinnitasime Caffebo kohvide Õigus, Tõde ning Kratt retseptid – need on tõesti Vox Populi, rahva hääl! Ja uued kohvid mis arendame, teeme samuti kohalike kohvisõprade abiga, nii et hoia Caffebo tegemistel silma peal ning osale ka Sina!

TÕDE

Caffebo Tõde on antud seeriast pehmem ning delikaatsema maitsega kohv. See kohviuba sobib suurepäraselt ka kõige nõudlikumale tarbijale.

ÕIGUS

Caffebo Õigus on antud seeriast tugevama ning kangema kohvimaitse nautlejale. See uba sobib kange musta kohvi valmistamiseks kui ka piimaga kohvijookidesse.

KRATT

Caffebo Kratt on tugevamaitseline kohv, mis teeb kõige rohkem kratti just piimajookides. Need kohvioad sobivad eelkõige neile, kes naudivad piimakohvisid (cappuccino, caffe latte jne) või kangemat Lõuna-Itaalia stiilis espressot.

VÕTA ÜHENDUST!