loader

Kassa

Who we are

Caffebo

Caffebo on Eestisse rajatud Skandinaaviapärane kohvitehas, kus valmivad enneolematud kohalikud kohvimaitsed. Eriliseks teeb meid see, et kohvipakk, mida käes hoiad, sisaldab unikaalset maitsebuketti, mida saad tunda ainult Eestis. Kohalik tunne su tassis. Kohalik kultuur su käeulatuses.
Me usume, et pole olemas üht ja ainsat maailma parimat kohvi, vaid on erinevad maitsed, mis sobivad täiuslikult just teatud aja, koha või sündmusega. Just seetõttu ei lähegi ükski Caffebo partii valmimisse enne paljusid prooviröste ja mängulisi maitsekatseid. Seepärast on Caffebo omanäoline kohvitehas, kelle valik igas regioonis kirjeldab kohaliku kultuuri ja turu eelistusi.
Caffebo on Eesti suurim ja võimsaim kohviröstikoda. Eelmisel aastal röstiti meie tehases 300 000 kg kohviube, millest valmis hinnanguliselt üle 30 miljoni tassi kohvijooke.

Rudolf Leimets, Caffebo röstmeister

Minu teekond kohvimaalimas algas 2020. aasta alguses Caffebo’s, mis on olnud täis hulgaliselt röstimist, degusteerimist ja tootearendust iga nurga ja elemendi pealt. Igapäevane eesmärk on tuua kodumaalaste tassi kõrgkvaliteetselt ja hoolikalt röstitud mõnusa aroomiga kohvi, et maailma vallutamine kergem oleks. 🙂

 

Mart Roosmets, Caffebo juhatuse liige

Caffebo on eriline laps, kes oli väga oodatud… 🙂

Olles kohvimaailmas aastast 2000, siis kõik need aastate jooksul saadud oskused, nipid ja kogemus on pandud Caffebo tehasesse ning kohvidesse!

Röstime rõõmuga!

Üllar Ink, Caffebo juhatuse liige

Kohvimaailmas olen tegutsenud juba aastast 2003, toona sai alustatud tehnikuna kohvimasinaid remontides ja hooldades, et kliendid saaksid ikka parimat kohvi oma tassis nautida.

Juba aastaid enne Caffebo asutamist ja tōsiselt röstimise maailma sukeldumist sai väiksematel röstimismasinatel selle maailmaga tutvust tehtud ja koheselt sai selgeks, et järgmiseks etapiks on avada oma röstimistehas.

Minu ülesandeks on saanud tagada tehase laitmatu töö ja õige hooldus.

Tänu Caffebole ja enda pikale kogemusele kohvimaailmas suudame ja saame täna röstida just sellist kohvi, mis on kōige sobilikum Eesti kohvijoojale.

 

Tõnis Juulik, Caffebo juhatuse liige

Minu teekond kohvimaailma algas 2010. aastal Saaremaal. Algusaegadel puudusid eelnevad teadmised ja kogemused valdkonnast, seega alguses oli väga palju iseõppimist ja avastamist kohvimaailmas. 2014. aastal hakkas peas idanema idee kohviröstimise tehas püsti panna. Aastal 2018 otsustasime seda teed minna ja 2019. aasta juunis saime juba esimese toodangu meie enda tehasest Caffebo.

Caffebo eesmärk on saada suurimaks kohvitehaseks Baltikumis!